Екологічна акція біля річки Берестова об’єднала людей різного віку. До роботи долучилися як молодь, так і ветеранська організація.
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-3337-4434-b238-373636333961/3_.jpg)
Разом з батьками навести лад на улюбленому пляжі прийшов також 5-річний красноградець Давід. Маленький екоактивіст намагався працювати нарівні з дорослими. За самовіддану працю на користь рідного краю організатори флешмоба відзначили юного помічника подарунком.
![](https://static.tildacdn.com/tild6264-3965-4966-a466-336430313630/6_.jpg)
Успішна Харківщина - чистий регіон!