НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Турбота про місто: як Олександр Новак дбає про благоустрій на окрузі

Благоустрій міста - одна з найважливіших складових комфортного та безпечного життя його мешканців. Саме цим керується депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Олександр Новак. Він постійно працює над покращенням умов проживання у своєму окрузі.

Регулярні зустрічі, прийоми громадян та робота з зверненнями допомагають депутату бути в курсі актуальних проблем харків՛ян та оперативно на них реагувати.

«На окрузі проводжу виїзні зустрічі з місцевими мешканцями для підтримки взаємозв’язку та нагального вирішення питань на місцях. Нещодавно під час нашого спілкування підіймалися питання щодо прибирання території та відновлення фасадів пошкоджених малих архітектурних форм біля житлових будинків. В тісній взаємодії з представниками Департаменту з інспекційної роботи та приватними підприємцями наразі вдалося відновити частини пошкоджених об’єктів та зовнішнє оздоблення МАФів. І вони вже запрацювали. Робота в цьому напрямку продовжується і дотепер», - розповів Олександр Новак.

Окрім цього, під час зустрічі з жителями 531 мікрорайону надійшло звернення від мешканців будинку 36А по вул. Бучми п.5-8 стосовно очищення від сухих дерев прилеглої до їхнього будинку території.

«Після проведення всіх узгоджувальних процедур дерева, які несли загрозу життю людей та могли пошкодити багатоповерхівки, було знесено. До нас надійшли ще звернення стосовно знесення сухостоїв в паркових зонах мікрорайону, тому робота триває», - зазначив Олександр Новак.