НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Інформація про дебати між Харківським міським головою Геннадієм Кернесом та головою ХОДА Олексієм Кучером не відповідає дійсності

Інформація про дебати між Харківським міським головою Геннадієм Кернесом та головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1», розповсюджена деякими ЗМІ, не відповідає дійсності. Про це заявив директор Департаменту у справах інформації та зав’язків з громадськістю міської ради Юрій Сідоренко.

«Олексію Кучеру треба для початку розібратися в тому, ким для нього є Геннадій Кернес. Тренером, учителем, кращим мером, або градоначальником, який приїхав на кінцеву зупинку і якому пора на вихід? Треба визначатися, тому що складно вести дебати з людиною, у якої помітні ознаки біполярного розладу особистості», - зазначив Юрій Сідоренко.

Він також згадав, що подібну технологію «запрошення» на дебати вже використовував у 2015 році Анатолій Родзинський, але жодних політичних дивідендів йому це не принесло.
«Чим для Родзинського закінчилися ті вибори - можна було побачити, тільки уважно придивившись у мікроскоп», - підкреслив директор департаменту.

За словами Юрія Сідоренка, очільнику області варто не «примазуватимуться» до імені чинного мера, щосекунди згадуючи його у всіх інтерв'ю, а краще розповісти, що він як губернатор зробив за майже рік перебування у владі.

«Як ви розумієте, дебати з Олексієм Кучером можуть відбутися тільки після повернення Геннадія Кернеса до Харкова», - резюмував Юрій Сідоренко.