НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ганна Головчанська передала комунальникам гуманітарну допомогу

Війна приносить з собою руйнування та хаос. Вона тестує на міцність не лише міста, будинки та інфраструктуру, але й дух людей. Проте, не зважаючи на складані обставини, Харків виявив неймовірну витримку та рішучість у збереженні комфортного життя своїх містян. Депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Ганна Головчанська зазначила, що дійсно, відмінними рисами Харкова у складних умовах сьогодення є його чистота та ошатність.

«Харків був і залишається незламним! Попри щоденні ворожі обстріли, місто живе та розвивається. І велика заслуга в цьому наших комунальників, які нещодавна відзначили професійне свято», - сказала Ганна Головчанська.

Харківські комунальники продовжують дбати про чистоту свого міста. Вони щодня виходять на роботу, вивозять сміття, подають до осель воду, дбайливо доглядають за парками і громадськими місцями. Тож обов՛язок кожного з нас - шанувати таку працю.

Завдяки ініціативі Ганни Головчанської та відділу поліції №1 РУП № 1 ГУНП в Харківській області днями 204 працівника районних підрозділів комунальних підприємств «Міськсвітло», «Харківблагоустрій», СКП «Харківзеленбуд» отримали від благодійної організації «Фенікс» гуманітарну допомогу, а саме - продуктові набори.