НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Касьянов: Номер мого телефону знають багато харків’ян, я завжди на зв’язку

Депутатська діяльність - це не лише звернення до громади чи звітування перед колегами, це кропітка праця заради людей. Добре, коли виборець особисто знає свого депутата і може звернутись до нього напряму. Саме такого принципу у роботі дотримується Олександр Касьянов, депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків».

Він відкритий до спілкування, завжди поруч зі своїми виборцями. А номер його телефону знають багато харків’ян.

«Я у Харкові, нікуди не виїжджав з початку війни. Завжди на зв’язку. Мій особистий номер мають багато жителів Київського району, щоденно телефонують десятки людей з різних питань. Намагаюсь їх вирішувати і самостійно, і разом з райадміністрацією. Також на зустрічах ми спілкуємось, консультую кожного, ніхто не залишається сам на сам у складній ситуації», - зауважив Олександр Касьянов.

За його словами, зараз багато звернень від людей, кожне з них поступово вирішується. Це ремонт пошкоджених покрівель та вікон у житлових будинках, гуманітарна допомога для соціально вразливої категорії людей, опіка над ветеранами.

«Сьогодні важливо підтримувати одне одного, бо немає чужого горя, ми усі об’єднались. Так ми стали непереможними в цій війні», - розповів Олександр Касьянов.

Крім того, ведеться активна робота з благодійниками, завдяки цьому нещодавно до бомобосховищ шкіл та дитячих садків Київскього району передано теплі ковдри й аптечки.

Також Олександр Касьянов підтримує українських захисників. Зокрема, днями допомогу отримали бійці 113-ї окремої бригади територіальної оборони.

«Від військових надійшов запит щодо кондиціонеру. Купили й передали. А ще додали комфорту в розташуванні: тепер там є система електроживлення. Дякуємо нашим воїнам за хоробрість та їхні зусилля заради Перемоги!» - зазначив депутат.