Порибалити на Вищесолоненському ставку приїхали 14 родин. Змагання проходили у трьох категоріях: «найбільший улов», «найбільша риба» і «перша спіймана риба».
Найбільший улов здобула родина з смт Борова. Їм же вдалося першими спіймати рибу. Найбільша риба попалася на вудку сім'ї з села Підлиман.
Переможців нагородили медалями, грамотами та призами. Для всіх учасників турніру провели безпрограшну лотерею. Поплавці, годівниці, корм для риби, грузила та інші корисні риболовецькі атрибути отримав кожен рибалка.
![](https://static.tildacdn.com/tild3665-3337-4963-a438-383864303566/IMG_6742.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6633-3566-4636-b434-623436373134/IMG_6746.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3761-3830-4739-a137-386537333539/IMG_6748.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3130-6464-4037-b939-326665306661/IMG_6763.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-3735-4331-b032-643537643332/IMG_6767.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3366-6133-4137-a639-303838636632/IMG_6777.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6332-6439-4032-b933-653037353334/IMG_6769.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6461-3631-4566-b565-623538616362/IMG_6781.jpeg)