НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Випускниці отримали подарунок від керівництва Харкова

Кожна випускниця у вечір прощання зі школою мріє відчувати себе принцесою. Гарне плаття, ефектна зачіска і вишуканий макіяж - стали свого роду атрибутами випускного вечора. Більшість дівчаток усе це можуть отримати в подарунок від батьків. Однак деяким з них, на жаль, розраховувати нема на кого. Ці діти рано втратили найближчих людей. Важко жити з болем у серці. Але ще важче - не зламатися, вистояти, подолати всі перешкоди.

Міська рада підготувала сюрприз для випускниць-сиріт, які закінчили школу із золотою медаллю. Їм подарували надзвичайно красиві вечірні сукні та оплатили послуги стилістів.

Ольга Музика, випускниця Харківської гімназії №86, залишилася без батьківського піклування в молодших класах. У старших - втратила бабусю.

"Раніше я навчалася не дуже, але в середніх класах сказала бабусі - я стану відмінницею і закінчу школу із золотою медаллю, - каже Ольга. - Ми сперечалися з нею, вона не вірила. Бабусі вже немає, але я довела сама собі. Я це зробила".

Випускниця може похвалитися не тільки золотою медаллю. Оля - лідер учнівського самоврядування, призер краєзнавчих і науково-дослідницьких конкурсів, у неї видатні успіхи в біології, математиці та спорті.

Влада Романіна втратила маму рівно три роки тому. Приміряючи вбрання до випускного, вона згадувала, що мамі найбільше подобалися брючні костюми.

«Вона б точно схвалила, - каже Влада, обираючи брючний костюм білого кольору. - Я не знаю, що б вона мені зараз сказала. Напевно, вона була б щаслива за мене».

Вольові, цілеспрямовані випускниці доводять - з ними ми можемо бути впевнені в майбутньому Харкова.

У свою чергу керівник міста Ігор Терехов пообіцяв, що Харків завжди готовий підставити їм міцне плече.

«Ви - наша гордість. Я вам бажаю знайти себе, не боятися ставити амбітні цілі і досягати їх. У вас все вийде, я в цьому впевнений!» - привітав медалісток Ігор Терехов.