НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук: Працюємо над виділенням коштів для ремонту водогону у селищі Піски-Радьківські

Депутат обласної ради від «Блоку Кернеса –Успішний Харків» Віктор Остапчук провів робочі зустрічі на Борівщині. Разом з керівництвом громади він обговорив шляхи вирішення екологічних питань і можливості відновлення й розвитку інфраструктури.

Зокрема, йшлося про створення комунального підприємства з очищення річок та водойм Борівщини, реконструкцію парку відпочинку у селищі Борова, ремонт в Окружному опорному закладі «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1» і Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також реконструкцію водопровідної мережі в селі Піски-Радьківські.


«Ремонт водогону – одна з найнагальніших потреб громади. Його протяжність – близько 40 км. Перша гілка водогону була збудована ще в 30-ті роки ХХ сторіччя, друга - в повоєнні роки. Тому він потребує термінової модернізації. Проєктно-кошторисна документація вже виготовлена. Наразі питання – за виділенням коштів власне на ремонтні роботи. Над ним ми й працюємо», - зазначив Віктор Остапчук.

Він додав, що сприятиме у вирішенні всіх порушених під час зустрічі питань, оскільки усі вони суттєво впливають на якість життя мешканців громади.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://t.me/uspishniy_kharkiv