НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові неправильно припарковані автомобілі планують відправляти на штрафмайданчик

На засіданні постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Харківської міської ради, яке відбулося сьогодні, 17 січня, заслухали звіт роботи Департаменту будівництва та шляхового господарства мерії за минулий рік та окреслили пріоритети на поточний. Зокрема, йшлося про перспективи оновлення автопарку КП «Шляхрембуд», де більше половини техніки морально та технічно застаріла.

Голова комісії, депутат міськради від "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Ігор Аріх також наголосив на необхідності уже цього року спільно з поліцією відпрацювати механізм евакуації на штрафмайданичики неправильно припаркованих автівок, оскільки вони ускладнюють роботу комунальників, зокрема, під час розчищення доріг від снігу.

«Сьогодні у місті існує проблема із транспортними засобами, які неправильно припарковані на дорогах. І це створює незручності для роботи КП «Шляхрембуд», заважає комунальникам чистити дороги від снігу. Тому ми запропонували розробити Положення, яке буде підставою для законної евакуації неправильно припаркованих машин за допомогою спецтехніки», - зазначив Ігор Аріх.