НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Геннадій Кернес створив команду, яка працює ефективно і без збоїв. Сергій Чернов

Харків – одне з небагатьох міст України, яке розвивається за нинішніх складних умов. Зберегти позитивну тенденцію вдалося завдяки меру Харкова Геннадію Кернесу, який створив ефективну та професійну команду виконавців. Про це у програмі «Пряма мова» розповів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.


«Я дуже багато років працюю з Геннадієм Кернесом. Він організував чудову команду виконавців. І ви знаєте, якщо керівник відсутній, а створена управлінська система працює, значить, все вибудовано правильно. Всі перебувають в однакових умовах, але одні міста розвиваються, створюють умови для людей, які там проживають, рухаються далі, і бачать перспективу, а інші сьогодні стоять на місці чи потонули в проблемах. Отже, якщо система працює, якщо команда ефективно може реагувати на всі виклики і є динаміка розвитку міста, це говорить про професійний підбір кадрів, про систему в роботі, про величезний досвід», - підкреслив керівник облради.

Саме тому Сергій Чернов йде на місцеві вибори кандидатом у депутати облради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Голова облради підкреслює: головне завдання представників політсили – побудувати вертикаль влади в місті та області. Таким чином буде можливість працювати в унісон та розвивати регіон.

«Ми розмовляємо однією мовою, поєднуємо професіоналізм та життєвий досвід і мріємо про подальший розвиток Харкова, міста з величезним потенціалом, а за ним підтягуємо за регіон. Потрібно працювати послідовно та системно, потрібна єдина команда в Харкові та області», - наголосив Сергій Чернов.