Гостем одного із новорічних заходів стала депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко.
«Творчі колективи Палацу підготували справді казкову програму для юних глядачів. Діти радо брали участь у всіх інтерактивах. Це показник високої майстерності постановників. Вже багато років керівником Палацу дитячої творчості є Світлана Боровська. Весь цей час його двері відчинені для кожного. Там працює ціла команда професіоналів – людей, які працюють за покликанням, які передають навички та любов до різних видів творчості всім дітям, які відвідують заняття. Дуже важливо, що в Харкові є місця, де дітям з наймолодших років прищеплюють любов до художньої майстерності, спорту, музики, танців. А новорічна програма – це свято не лише для глядачів, а й для юних вихованців Палацу, які також радо дарують іскру свого таланту», - зазначила Тетяна Столяренко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3965-6138-4364-b232-653236383162/270122622_3037703113.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6336-3130-4164-b937-356332383934/270131192_3037703126.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3633-3935-4934-a162-663938613964/270131175_3037703066.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3765-3037-4136-b361-393365353962/270104331_3037703053.jpg)