НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Дітям із Московського району Харкова подарували яскраві новорічні вистави

Напередодні новорічних свят у Харківському міському палаці дитячої та юнацької творчості відбувся цикл вітальних програм для дітей. Юних харків'ян привітали казкові персонажі, Дід Мороз зі Снігуронькою та господар наступного року Тигр.

Гостем одного із новорічних заходів стала депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко.

«Творчі колективи Палацу підготували справді казкову програму для юних глядачів. Діти радо брали участь у всіх інтерактивах. Це показник високої майстерності постановників. Вже багато років керівником Палацу дитячої творчості є Світлана Боровська. Весь цей час його двері відчинені для кожного. Там працює ціла команда професіоналів – людей, які працюють за покликанням, які передають навички та любов до різних видів творчості всім дітям, які відвідують заняття. Дуже важливо, що в Харкові є місця, де дітям з наймолодших років прищеплюють любов до художньої майстерності, спорту, музики, танців. А новорічна програма – це свято не лише для глядачів, а й для юних вихованців Палацу, які також радо дарують іскру свого таланту», - зазначила Тетяна Столяренко.

Новини з районів Харкова