НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Відважні на сторожі життя та безпеки: команда, яка не здається

Українські рятувальники є справжніми героями, вони виходять на передову, навіть коли небезпека для їхнього власного життя є величезною. Сьогодні ми вшановуємо таку самопожертву й відданість, підтримуємо кожного, хто діє на користь людства в умовах війни та надзвичайних ситуацій.

24 лютого 2022 року почалося вторгнення країни-агресора на територію нашої України. Особовий склад 52-ї Державної пожежно-рятувальної частини 5-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Харківській області постійно знаходився на оперативному чергуванні, незважаючи на обстріли з важкої артилерії та РЗСВ з боку РФ. Ці герої, ризикуючи власним життям та здоров’ям, виконували свій обов’язок на території Золочівської ТГ.

«Протягом минулого року більша частина виїздів у нас склала після російськіх обстрілів. Під них потрапляли і приватні житлові будинки, і об’єкти інфраструктури, майже вся Золочівська територіальна громада», - розповіли в 52 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області.

Проблеми в роботі полягали в тому, що під час виїзду особового складу на надзвичайні ситуації, виникала загроза обстрілу, а також те, що горіли великі об’єкти (склади, майстерні, автозаправні станції тощо). Крім того, не було електрики та зв’язоку після обстрілів, відсутній запас води для забору пожежним автомобілем, виникала загроза повторних обстрілів під час ліквідації пожеж та аварійно-рятувальних робіт, де була загроза життю та здоров’ю особовому складу.


Незважаючи на перешкоди, команда продовжує нести службу.

«Ми всі на робочому місці. Працюємо для українскього народу та країни!» - зазначили рятувальники.

Матеріал підготовлено до Дня рятівника.

Кожен день для рятувальників - велика жертва, ми вдячні за таку відданість роботі. Вони допомагають людям, коли ті найбільше цього потребують, ми не можемо переоцінити такий героїчний внесок у безпеку нашої Харківщини.