«Процес децентралізації дав можливість залишати фінанси, насамперел податки, на місцях. Тобто базовий рівень місцевого самоврядування отримав ширші фінансові можливості. А відповідно зможе вирішувати ті проблеми, які накопичилися в попередні роки», - зазначила вона.
Депутат підкреслила, що ОТГ повинні в першу чергу затвердити власні стратегії розвитку. У 24 громад, створених до 2021 року, вони вже є, тому в деяких питаннях такі ОТГ випереджають новостворені.