Дітлахів розважали чарівна лялька LOL та дивовижні роботи. Професійні аніматори підготували для маленьких непосид безліч конкурсів, а організатори – солодкі подарунки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3862-3232-4430-a666-626366613264/118311958_2967655416.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6538-3338-4638-a362-363234333030/118317634_3529398792.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6132-3436-4466-a635-366630323966/118386202_2243855523.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3230-3662-4031-b639-643831316566/118478943_2261880487.jpg)
Дитячій сміх не перестає лунати і в Холодногірському районі, адже кілька вечорів поспіль діти різних мікрорайонів від Залютиного до Сортувальної проводять у компанії веселих аніматорів завдяки активістам «Блоку Кернеса - Успішний Харків». Для малечі організовано інтерактивні ігри, конкурси, розваги з призами та подарунками.
![](https://static.tildacdn.com/tild3533-6439-4663-b732-323837346336/unnamed_1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6538-3637-4339-b863-393064343236/unnamed_2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6464-3738-4630-b135-663935366434/unnamed_3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-6539-4531-a633-363665316635/unnamed_4.jpg)