НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Міська рада виплатить премії харківським олімпійцям і паралімпійцям

Грошову винагороду отримають бронзові призери Олімпіади, учасники паралімпійських ігор, а також тренери спортсменів. Відповідне рішення ухвалено на позачерговій сесії Харківської міської ради 12 жовтня.

Згідно зі змінами, які були внесені до Міської комплексної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту м. Харкова на 2017-2025 рр., усім учасникам XVI літніх Паралімпійських ігор, незалежно від завойованих медалей, додатково будуть виплачені премії в розмірі 200 тис. грн , а бронзовим призерам ХХХІІ літніх Олімпійських ігор - по 55 тис. дол.

«Ми виділяємо премію паралімпійцям - нашим героям. Одне те, що вони пробилися на Паралімпіаду і брали участь у ній, - уже подвиг. Тих спортсменів, які отримали медалі, ми також преміюємо згідно з нашим положенням і плюс додамо виплати за участь. Так, гордість України Максим Кріпак, який завоював сім нагород, у тому числі п'ять золотих, отримає близько 650 тис. грн. І наших олімпійців, які завоювали бронзу, наших зірочок-синхроністок і почесну харків'янку, тенісистку Еліну Світоліну, ми також преміюємо. Тому що це імідж Харкова і України в цілому», - підкреслив керівник міста Ігор Терехов.

Нагадаємо, що за кожне «золото» на Паралімпіаді харків'яни отримують 75 тис. грн, за «срібло» - 50 тис. грн, за «бронзу» - 30 тис. грн.