НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Світлана Попова: На Сахновщині багато років не було господаря, який хоч щось намагався би зробити для свого краю

Дороги Сахновщинського краю – у плачевному стані. Найбільш проблемні — у селах Максимівка, Германівка, Дубові Гряди, Олійники. У самій Сахновщині вулиці Довженка, Володимира Великого, Осипенка, Попудренка, Мічуріна, Східна. Там дороги не ремонтувалися ще з радянських часів. Дорогою до кладовища не доїхати, бо глибокі ями з часом тільки збільшуються. А в селах покриття доріг взагалі немає, обочини також в величезних та глибоких ямах. Про це у коментарі для газети «Блок Кернеса – Успішний Харків» повідомила доктор юридичних наук, професор Світлана Попова.

«Сахновщина – мій рідний край, де я народилася, де пройшло моє дитинство та шкільні роки. Там живуть мої батьки, родичі, друзі. Тому весь час я переймаюся проблемами мого Сахновщинського краю.

У Сахновщині багато років не було господаря, який хоч щось намагався би зробити для свого краю. Бажання відродити район є лише у його жителів.

Наприклад, у 2017 році фермерське господарство «Бєлік» за власні кошти придбало 250 т асфальту. За допомогою робітників та техніки підприємства було відремонтовано 20 км дороги від села Бондарівка до Сахновщини і декілька кілометрів у райцентрі. У 2018 році голова господарства Олександр Бєлік ініціював придбання асфальтобетонного заводу для району, але місцева влада через незрозумілі причини не підтримала мецената», - зауважила Світлана Попова.

За її словами, Харків та область — наче дві різні держави. Місто розквітає з кожним роком, а райони області занепадають.

«Головна причина цього — відсутність розумних та добрих господарів, які піклувалися б про рідний край та дбали б про його розвиток», - підсумувала Світлана Попова.
Газета