«2021 запам'ятається людям великими інфраструктурними проєктами: це і Московський проспект, і Бєлгородське шосе, різні інші проекти. Звісно, харків'яни знають про зоопарк, про закінчення реконструкції кіноконцертної зали «Україна», Фентезі-парк.
Харків продовжує розквітати. Сумнівів немає, що наступний рік буде не менш динамічним, з великими планами, новими проєктами реконструкції, інфраструктурними проєктами.
Місто розвивається, місто гарне, місто живе. Усіх із Новим роком і дай вам Бог здоров'я наступного року», - зазначив Євгеній Водовозов у новорічному привітанні.