НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

За 2023-й рік до Тетяни Поздєєвої звернулися майже 400 харків՛ян

Депутат, який сьогодні активно працює на окрузі, впливає на вирішення питань життєвої важливості для мешканців міста: забезпечення безпеки, відновлення житла, доступу до необхідних ресурсів та інфраструктури. Тому роль депутата міської ради під час війни - це не лише посадова обов'язковість, а й велика відповідальність перед громадою, яка покладає надію на його працю в такий важливий час.

Депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Поздєєва розповіла, що протягом року до неї надійшло чимало звернень, в них люди порушують питання різного характеру. Зокрема, це программа «єВідновлення», проведення ремонтів житлового фонду, питання благоустрою та дитячих майданчиків, гуманітарна допомога, сприяння в оформленні документів. Її робота зосереджена на вирішенні проблем місцевої інфраструктури та покращенні умов для життя харків՛ян.

«За період 2023 року на прийом до мене як депутата з різних питань звернулися 373 мешканця», - сказала Тетяна Поздєєва.

За її словами, наразі головна тема для спілкування та роботи є відновлення міста Харкова. Зазначимо, що депутатський округ Тетяни Поздєєвої знаходиться в одному з тих районів, які найбільше постраждали від обстрілів з боку рф.

«Видаються будівельні матеріали мешканцям приватного сектору Великої Данилівки разом з КП «Благоустрій». Крім того, ми співрацюємо з благодійним фондом «Відбудуємо Харків». Є люди, які вже отримали компенсації по державній програмі «єВідновлення», їм потрібна допомога у виборі підрядника, який виконуватиме необхідні роботи. Тому консультуємо наших харків՛ян», - поділилась Тетяна Поздєєва.

Напередодні новорічних свят за ініціативи депутата малозабезпеченим мешканцям Кутузівкм, МЖК «Інттернаціоналіст» та приватного сектору Великої Данилівки роздали гуманітарну допомогу. А для дітей організували привітання з подарунками та квитками на виставу «Вартові часу».