НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Максим Зеленський відзвітував перед виборцями та окреслив пріоритетні напрями роботи на 2022 рік

За 2021 рік під час особистих прийомів громадян і виїздів до об’єктів соціальної сфери на території Лозівського району (Лозівська, Первомайська й Близнюківська громади) до депутата обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Максима Зеленського зверталися сотні мешканців.

Здебільшого звернення стосувалися отримання матеріальної допомоги, якості надання та вартості комунальних послуг, поточного й капітального ремонтів багатоквартирних, приватних будинків і навчальних закладів, внутрішньодворових доріг, облаштування дитячих майданчиків. Одним з найактуальніших питань в умовах карантинних заходів стали проблеми в транспортному сполученні між центрами громад та віддаленими від них селами.

«З усіх питань надано кваліфіковані юридичні консультації, письмові звернення направлено до державних органів і органів місцевого самоврядування, до компетенції яких віднесено розгляд окреслених питань. Окрім того, з метою поліпшення умов життя усіх мешканців Лозівського району я вживаю системних заходів у рамках наданих мені депутатських повноважень. Налагоджено взаємодію з керівництвом територіальних громад району та депутатами. Я постійно відкритий для спілкування, контактні дані та графік особистого прийому є у відкритому доступі - на веб-сайті Харківської обласної ради», - зазначив Максим Зеленський.

Нагадаємо, 500 тис. грн, які надавалися депутатам на виконання наказі виборців, Максим Зеленський направив на співфінансування ремонту педіатричного відділення КНП «Лозівське ТМО» в с. Катеринівка. 

Під час звітної зустрічі депутат також обговорив з виборцями пріоритетні напрями роботи на наступний рік. Серед окреслених питань – реконструкція будівлі Лозівського ліцею №7, ЦНАПу у Лозовій й приймального відділення Первомайської лікарні, капремонт водопроводу у с. Ржавчик Первомайського району тощо.