«Ви - справжні герої! Я схиляюся перед вашою мужністю. Незважаючи на життєві обставини, ви знаходите в собі сили і волю не просто брати участь у змаганнях, а перемагати. Я добре знаю, що таке спорт і тренування до сьомого поту. Це щоденна титанічна праця. Дякую вам від усіх харків'ян! Зичу не зупинятися на досягнутому і йти тільки вперед! І особливі слова подяки адресую тренерам», - звернувся до спортсменів і їх наставників Ігор Терехов під час церемонії нагородження в Харківській міській раді.
Нагадаємо, що на Паралімпіаді в Токіо харків'яни завоювали 20 медалей у 17 дисциплінах. У плаванні Максим Кріпак виграв п'ять золотих медалей, срібну і бронзову нагороди, Максим Веракса - «срібло» і дві «бронзи», Михайло Сербін став золотим і срібним призером, а Марина Піддубна та Яна Бережна посіли треті місця.
Ще три спортсменки вибороли медалі у фехтуванні: Олена Федота привезла додому дві срібні медалі, ще одне «срібло» у Наталії Мандрик, у Євгенії Бреус - «срібло» і «бронза». Крім того, Марина Литовченко стала чемпіонкою у настільному тенісі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-6130-4162-b235-356335633363/7ce040f9d566feee31a7.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3132-6365-4939-a362-376137373834/9490c32a36e02f56a001.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3432-3635-4433-a166-303931316439/584315d8d430e42c9302.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-3530-4765-b635-383163643561/c8ea05aca18881ba5f48.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-3432-4565-b966-376532333431/e811bf24f321bf6fdb93.jpg)