НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов нагородив харківських паралімпійців

Керівник міста Ігор Терехов вручив нагороди харківським паралімпійцям.

«Ви - справжні герої! Я схиляюся перед вашою мужністю. Незважаючи на життєві обставини, ви знаходите в собі сили і волю не просто брати участь у змаганнях, а перемагати. Я добре знаю, що таке спорт і тренування до сьомого поту. Це щоденна титанічна праця. Дякую вам від усіх харків'ян! Зичу не зупинятися на досягнутому і йти тільки вперед! І особливі слова подяки адресую тренерам», - звернувся до спортсменів і їх наставників Ігор Терехов під час церемонії нагородження в Харківській міській раді.

Нагадаємо, що на Паралімпіаді в Токіо харків'яни завоювали 20 медалей у 17 дисциплінах. У плаванні Максим Кріпак виграв п'ять золотих медалей, срібну і бронзову нагороди, Максим Веракса - «срібло» і дві «бронзи», Михайло Сербін став золотим і срібним призером, а Марина Піддубна та Яна Бережна посіли треті місця.

Ще три спортсменки вибороли медалі у фехтуванні: Олена Федота привезла додому дві срібні медалі, ще одне «срібло» у Наталії Мандрик, у Євгенії Бреус - «срібло» і «бронза». Крім того, Марина Литовченко стала чемпіонкою у настільному тенісі.