«Ми зібралися в найулюбленіше і найочікуваніше для дітей свято! Сьогодні ми запалимо найбільшу в Україні новорічну ялинку! Хочу побажати всім, щоб Святий Миколай приніс посмішки, радість і благополуччя кожному з нас, щоб він оберігав і всіх вас, і місто Харків. Відкриваючи цю ялинку, ми відкриваємо низку новорічних свят, новорічних вистав і новорічного дива!» – зазначив Ігор Терехов.
У рамках святкових заходів відбулися карнавал і концерт.
Раніше на пл. Свободи відкрилися новорічний ярмарок і ковзанка просто неба.
![](https://static.tildacdn.com/tild3937-6432-4163-b835-373261356438/4f8a6737025a9715c33c.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3566-6262-4566-b330-613333323862/283fc989868a9f5dece9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-3164-4139-b434-333235656232/823ebb22c1aacd3fc9b5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3031-6266-4966-b536-363330623330/9176e7ee5b34376819a7.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3234-3964-4362-b062-316265666236/c6c2f62eb1c1761196b3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3163-3435-4332-a264-376639616162/cca45f2ed5ed3e88f7d1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-3134-4630-a134-366637636336/e30a8fca0fbd4d8486f9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-6132-4930-a261-343964613862/e4252861a2523fee41e8.jpg)