НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Столяренко: Тільки спільна робота та жорстка реакція на кожен злочин в екологічній сфері матимуть реальний результат

Депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса -Успішний Харків» Тетяна Столяренко взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань протидії та розкриття кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля, яка була створена за наказом керівника прокуратури Харківської області. У заході взяли участь керівний склад апарату обласної прокуратури, керівники правоохоронних органів та державного нагляду (контролю) Харківської області, представники органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади.

За словами Тетяни Столяренко, це перша робоча нарада групи. Учасники обговорили питання незаконного видобутку природних копалин, зокрема піску, забруднення земель та об’єктів водного фонду, незаконної діяльності деяких приватних підприємств на території області.

«Як депутат та член профільної комісії з питань екології, я звернула увагу присутніх на діяльність полігонів твердих побутових відходів, зокрема, скандального звалища у Лозівському районі, яке ще минулого року стало об’єктом кримінального провадження. Окрім того, ми обговорили хід слідства у справі щодо зливу бурового шламу на території Нововодолазької громади. Правохоронці також миттєво відреагували на факти зливу відходів виробництва молокозаводу у м. Південне та забруднення земель у Московському районі Харкова. За зверненнями громадян були порушені кримінальні провадження. Сподіваюся, що подальша співпраця з громадськістю та правоохоронними органами, буде такою ж плідною, бо тільки спільна робота та жорстка реакція на кожен злочин в екологічній сфері матимуть реальний результат», - зазначила Тетяна Столяренко.