НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Борівській центральній лікарні поновили роботу хірургічного відділення

Хірургічне відділення Борівської центральної лікарні знову працює і готове приймати пацієнтів, розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

Лікар-хірург став до роботи 15 березня. Разом з ним у відділенні працюють 4 медсестри, 2 медичних сестри-анестезистки, 5 санітарок. 16 березня вони вперше заступили на зміну після тривалої перерви.

«Хірургічне відділення у лікарні наразі об’єднане з гінекологічним. Розраховано воно на 20 пацієнтів – тут передбачено 15 хірургічних та 5 гінекологічних ліжкомісць. У період, коли відділення не працювало, швидка допомога скеровувала пацієнтів, які потребують хірургічної допомоги, до лікарень Ізюма чи Куп’янська, тепер пацієнти з нашої громади зможуть отримати допомогу в Борівській лікарні», - зазначив селищний голова.

Як пояснила головний лікар Борівської центральної лікарні Ярослава Коліхова, відновити роботу відділення вдалося завдяки поверненню на посаду лікаря-хірурга Євгена Голубничого.

«Спільно з керівництвом Борівської селищної ради ми доклали максимум зусиль, щоб знайти хірурга для нашої лікарні і зберегти хірургічне відділення, - зазначила Ярослава Коліхова. – Я шукала лікаря на різних ресурсах, в інших лікарнях, особисто спілкувалася з кількома претендентами, але тривалий час безрезультатно. Та завдяки активній участі у цьому питанні селищної ради проблему вдалося вирішити».

Наразі у Борівській селищній раді ведеться активна підготовча робота щодо придбання квартир для двох лікарів – хірурга і травматолога, які приїхали працювати з інших населених пунктів.

Нагадаємо, хірургічне відділення у Борівський лікарні не працювало від початку року у зв’язку із звільненням хірурга. Профільний спеціаліст здійснював амбулаторний прийом пацієнтів лише раз на тиждень. Під загрозою було й укладення договору з Національною службою здоров’я України на надання лікарнею хірургічних послуг.