НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Запаси на зиму: Харків отримав гуманітарний продовольчий вантаж

Врожай зібрано, а тому час наповнювати міську комору, аби пункти безкоштовного гарячого харчування продовжували забезпечувати харків’ян та усіх, хто потребує, смачними гарячими обідами. Проєкт, започаткований за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова, беззаперечно довів свою актуальність та необхідність, особливо коли на вулиці стає прохолодно.

Дванадцять тонн картоплі та майже дві тонни овочів зібрав та передав міському комбінату дитячого харчування, що опікується роботою пунктів гарячого харчування, Полонський благодійний фонд Святого Валентина. З серпня 2022 року по травень 2023 року Фонд щомісяця формував та відправляв до Харкова гуманітарні продовольчі вантажі. Тож новий вантаж - справа звичайна, а адресат - перевірений.

«Сподіваємось, що у помешканнях харків'ян буде тепло цієї зими, а тривалі блекаути відійдуть в історію. Однак, хочемо, аби за будь-яких умов жителі Харкова мали можливість отримати гарячу їжу, що зігріватиме їх не тільки калоріями, а й любов'ю та турботою», - розповів засновник фонду, голова Наглядової ради Харківського плиткового заводу і депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харков» Валентин Шеветовський.

Харківська міська рада - не єдиний адресат на сьогодні. Три тонни картоплі та тонну овочів отримали також промислові підприємства Харкова.

Полонський благодійний фонд Святого Валентина висловлює особливу подяку за допомогу в організації та формуванні вантажу старостам та жителям Полонської територіальної громади, а також міському голові Францу Скримському.
Нагадаємо, пункти видачі безкоштовного харчування почали роботу у грудні минулого року, вони щодня обслуговують близько 35 тис. харків’ян та внутрішньо переміщених осіб.

«Попит є, тому ми продовжуватимемо годувати людей безкоштовно», - зазначив мер Ігор Терехов.