Сьогодні ми шануємо тих, хто звільняє країну від ворожих військ, вибиваючи їх, хто бориться за нашу свободу та незалежність. Ваша мужність, сила духу і самовідданість надихають кожного українця. Ви - справжні герої, які долають буденні виклики війни, заради честі та безпеки України.
Нехай цей день принесе вам вдячність і визнання, на які ви заслуговуєте. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії і незламної віри в нашу Перемогу. Нехай правда завжди буде на вашому боці.
Захищайте нашу країну з також ж відданістю, як і завжди. Ви - найкращі з найкращих, ми пишаємося вами.
Пам'ятаємо й шануємо полеглих Героїв!
Слава Україні! Слава її захисникам та захисницям!
З повагою, команда «Успішного Харкова»
Фото: Генштаб ЗСУ
Нехай цей день принесе вам вдячність і визнання, на які ви заслуговуєте. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії і незламної віри в нашу Перемогу. Нехай правда завжди буде на вашому боці.
Захищайте нашу країну з також ж відданістю, як і завжди. Ви - найкращі з найкращих, ми пишаємося вами.
Пам'ятаємо й шануємо полеглих Героїв!
Слава Україні! Слава її захисникам та захисницям!
З повагою, команда «Успішного Харкова»
Фото: Генштаб ЗСУ