НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Московському районі нагородили переможців районного етапу конкурсу «Учитель року»

Церемонія нагородження переможців, лауреатів та учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» відбулася у великій залі Північного корпусу ХНУ імені В.Н. Каразіна

У професійному конкурсі брали участь 32 педагоги Московського району Харкова. Змагалися вони в чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» та «Основи правознавства».

Переможцем серед педагогів-біологів став учитель ХЗОШ № 143 Роман Євсеєв. В інформатиці кращою визнали педагога гімназії № 43 Іманову Сеевіндж Фазаір кизи. В номінації «Мистецтво» перемогу здобула учителька ХЗОШ № 42 - Світлана Фартушна, в номінації «Основи правознавства» - Олексій Шуманов (ХЗОШ № 139).

Присутня на заході депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Столяренко подякувала педагогам за невтомну працю та відданість своїй професії.

«Ми всі є однією великою командою успішного Харкова, бо кожного дня усі ми працюємо разом із міським головою Ігорем Тереховим для того, щоб Харків був найкращим та найкомфортнішим містом в Україні, для того, щоб слово «харків’янин» завжди лунало гордо», - зазначила вона.
Новини з районів Харкова