З бюджету міста було виділено 3,72 млн грн для придбання антисептичних засобів, безконтактних термометрів, захисного одягу та медичних масок. Встановлено контейнери для утилізації засобів індивідуального захисту. У приміщеннях проводиться вологе прибирання.
Для всіх виборців забезпечено максимально комфортний доступ до дільниць. У місцях, де вхідні групи не обладнані пандусами, працюють бригади волонтерів, які допомагають представникам малорухливих категорій громадян.
Нагадаємо, що 31 жовтня у Харкові проводяться вибори Харківського міського голови. Участки для голосування працюють з 8:00 до 20:00.