НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати від «Успішного Харкова» здали кров для ЗСУ

Донорство крові сьогодні - це можливість врятувати життя тим, хто захищає нас на передовій. У суботу, 11 листопада, депутати від «Успішного Харкова» здали кров для військових у Харківському обласному центрі служби крові. До них долучилась активна молодь Харкова.

Як розповіла депутат Харківської обласної ради Неллі Цибульник, донація зараз вкрай важлива.

«Сьогодні ми з молодіжним активом Харкова долучаємось до донорства. Я здаю кров регулярно, вважаю, що це - особистий внесок в обороноздатність країни та порятунок наших захисників і захисниць, які зазнали поранення. Ми повинні робити все, щоб зберегти життя кожному бійцю! Вдячна кожному представнику молоді, який донатить свою кров, усім медичним працівникам, які працюють у цьому напрямку. Ми закликаємо приєднуватись до донорства. Кожен, хто не має протипоказів до здачі крові, може зробити цінний вклад у Перемогу!» - зауважила Неллі Цибульник.

На думку депутата Харківської міської ради Олександра Касьянова, заохочувати людей ставати донорами можна власними прикладами.

«Сьогодні тут я не вперше. Ще влітку, проїжджаючи центр здачі крові, вирішив здати кров для захисників. Резусфактор моєї крові - рідкісний та цінний. Коли наголосили на тому, що в даний час проводиться термінова операція військовому, який залежить саме від моєї крові, я не міг відмовитись. Розумійте, що від цього залежить життя наших ЗСУ. Тому наголошую на тому, щоб люди допомогали нашим захисникам таким чином. Якщо є можливість, приходьте, здавайте кров. Зраз це дуже необхідно», - зазначив Олександр Касьянов.

Молодий харків՛янин Андрій Єлізаров розповів, що вперше задаватиме кров. Але вже запланував цю корисну справу для себе на майбутнє. Отже, це не останній його візит у центр.

«На жаль, сьогодні є велика потреба в крові для наших захисників та захисниць. На мою думку, кожен харків՛янин має свідомо ставитись до донації, тому що так ми можемо підтримувати наших бійців. Сьогодні ми разом з друзями починаємо цей шлях. Робитимемо це поетапно, кожні три місяці», - поділився хлопець.

Віддаючи кров, ми вкладаємо власну частку в загальний резерв життєвого лікування та підтримки воїнів. Нехай донорство крові для ЗСУ стане для нас традицією, бо так ми підтримуємо тих, хто зараз боронить всю Україну.