НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Честь і слава воїнам-інтернаціоналістам

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього зимового дня завершилось виведення радянських військ з Афганістану. Тож разом з воїнами-афганцями ми вшановуємо усіх військових, які брали участь у різних війнах як за часів СРСР, так і незалежної України.

Десятилітня афганська війна стала, напевно, найкривавішим періодом світової історії другої половини ХХ сторіччя. За час неоголошеної війни на поле бою було відправлено понад 160 тисяч українців, 4 тисячі з яких вже ніколи не повернулися додому. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали удовами, 711 дітей - сиротами. Ця війна скалічила тисячі життів: 6 тисяч молодих хлопців залишилися інвалідами, а десятки тисяч потребували допомоги психолога.

Та ніхто з воїнів-афганців й думки не гадав, що через 25 років їм знову доведеться брати у руки зброю, але вже на українській землі. З самого початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровольцями пішли на захист рідної землі. Бо ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни та миру.

Пам’ятаємо про загиблих, схиляємо голови перед їх подвигом та мужністю.

З вдячністю до тих, хто живе поруч з нами. Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, справжніх друзів.

Кирило Кернес,

керівник фракції

«Блок Кернеса – Успішний Харків»

у Харківській обласній раді