НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Людмила Немикіна вручила герою Афганської війни нагороду, яка чекала на нього 35 років

У Балаклійському краєзнавчому музеї відбулася традиційна зустріч ветеранів Афганської війни зі школярами, а також презентація книги учасника війни Михайла Бикова «Біль пам’яті Слобожанщини». У заході взяла участь депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Людмила Немикіна, яка допомагала районній ветеранській організації видати додаткові примірники книги.

«Спочатку книга вийшла дуже малим накладом. На прохання ветеранської організації я відшукала можливість видати ще 50 примірників для того, щоб ці документальні спогади були у кожній родині воїнів-афганців. Книга береже пам'ять про учасників війни, у тому числі про тих, хто не повернувся», - розповіла депутатка.

Людмила Немикіна зазначила, що їй також випала честь нагородити героя тих страшних років – мешканця Балаклійщини В’ячеслава Чубракова.

«Медаль «За отвагу» чекала на нього 35 років. Героя вдалося знайти завдяки пошуковій роботі Балаклійської районної організації ветеранів Афганістана. Вручити цю нагороду – це велика честь і відповідальність для мене», - підкреслила вона.