З відповідним проханням до кандидатів під час особистих зустрічей звернулися місцеві мешканці. Представники політичної сили не зволікали з вирішенням проблеми та організували проведення необхідних робіт.
У с. Іванівка розчистили чотири криниці, у с. Балка – дві, ще по одній – у Ковалівці та Григорівці.
«Проблема у тому, що ці колодязі так би мовити «нічийні». Немає балансоутримувача, тому і чистити їх нікому. Разом з тим криниці замулилися і вода просто почала зникати. Зважаючи, що у більшості сіл і так існують проблеми з водопостачанням, залишитися без криниць для людей дуже складно. Тому ми взялися до вирішення питання якомога швидше», - розповів Іван Бовдуй.