НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Бюро імені Морозова - гордість Харкова. Ігор Терехов

Техніка Конструкторського бюро з машинобудування імені Морозова має попит в Україні та за кордоном, його робота - гордість Харкова. Так оцінив діяльність підприємства керівник Харкова Ігор Терехов під час зустрічі з колективом.

Конструкторське бюро працює в Харкові майже сторіччя - з 1927 року. Головною сферою його діяльності є розробка військової техніки, зокрема, бронетанкової.

Серед досягнень - створення наймасовішого танка Другої світової війни і післявоєнного часу Т-34. Наразы фахівцями Бюро розроблені сучасні танки «Ятаган», «Оплот», реактивна система «Верба» та інші машини.

«Саме тут було створено легендарний Т-34, за допомогою якого під час Другої світової звільняли Харків і боролися проти окупанта. Ваші попередники захистили планету від страшної загрози, а сьогодні ви продовжуєте їх справу, працюючи над збереженням безпеки в усьому світі», - заявив Ігор Терехов.

За словами керівника міста, Бюро також володіє великим ринковим потенціалом.

«Продукція Бюро маэ попит не тільки в Україні. А це означає, що вона якісна і добре зарекомендувала себе», - підкреслив Ігор Терехов.

У2021 році Бюро імені Морозова виконує держзамовлення на виготовлення понад сімдесят БТР-4. А одна з новинок Бюро - броньовані ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ - вперше взяла участь у військовому параді до 30-річчя Незалежності України 24 серпня.