НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Спорт як справа усього життя. В Сахновщині вшанували пам'ять працівників фізичної культури

У смт Сахновщина минулої суботи відбувся футбольний турнір пам’яті працівників фізичної культури та спорту району.

За першість у змаганнях боролися й активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Хлопці зіграли за команду с. Гришівка. Викладалися на повну та вибороли «бронзу».

Загалом цього року в турнірі, що відбувся на районному стадіоні «Колос», взяли участь 6 команд. «Золото» у фінальному матчі розіграли футболісти із сіл Тавежня й Сугарівського. В запеклій боротьбі перемогу здобули сугарівські спортсмени.

Як розповів ініціатор футбольної першості, голова спортивного товариства «Колос» Вадим Мідний, турнір започаткували у квітні 2015 року і відтоді проводять щороку.

«Таким чином ми вшановуємо пам'ять людей, які самовіддано працювали для розвитку фізичної культури в районі, прищеплювали любов до спорту дітям і тренували майбутніх чемпіонів. Найкращий спосіб віддячити їм за важливу і часом нелегку працю – це продовжити справу усього їх життя, якою був спорт», – зазначив В. Мідний.

І вболівальники, і гравці отримали незабутні враження від гри на чистому, комфортному стадіоні, який напередодні змагань впорядкували активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» у рамках акції «Сьогодні ми прибрали за тобою, завтра прибереш за собою сам».

Успішна Харківщина – спортивний і чистий регіон!