НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Звернення до місцевих органів влади щодо дотримання протиепідемічних заходів під час голосування

«Блок Кернеса – Успішний Харків» звертається до місцевих органів влади, міських, селищних, та сільських голів.

25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори. З урахуванням високого рівня захворюваності на COVID-19 у Харківській області, дуже важливо забезпечити дотримання усіх протиепідемічних заходів на виборчих дільницях.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 видатки, пов’язані із здійсненням протиепідемічних заходів у зв’язку з організацією та проведенням виборів, здійснюються за рахунок місцевих бюджетів (у тому числі за рахунок резервних фондів). Акцентуємо увагу на необхідності виконання зобов’язань. З місцевих бюджетів необхідно виділити кошти на придбання засобів індивідуального захисту для учасників виборчого процесу, дезінфекторів, приладів температурного скринінгу, меблів з матеріалів, що піддаються дезінфекції, маркувальних стрічок для забезпечення соціальної дистанції, а також іншого обладнання, необхідного для безпеки людей в умовах епідемії.

Влада Харькова вже виділила необхідні кошти для реалізації протиепідемічних заходів. Сподіваємося, всі виборчі дільниці будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та будуть вжиті відповідні заходи безпеки.

Звертаємо вашу увагу на необхідність забезпечити реалізацію права громадян на участь у виборах і не допустити їх зриву на жодній з дільниць.