НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Пишаємось героїзмом та мужністю наших поважних мешканців: Тетяна Мироненко про допомогу літнім людям

Сьогодні багато літніх людей стикаються з різними викликами і потребами, які вимагають підтримки й допомоги. Депутати, які обрані для представлення інтересів виборців, мають важливу роль у забезпеченні якісної допомоги людям старшого віку. У цьому впевнена депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Мироненко.

1 жовтня наша держава відзначила День людей похилого віку та День ветерана, що свідчить про глибоку повагу суспільства до людей старшого покоління. За ініціативи Тетяни Мироненко напередодні свят ветеранам Немишлянського району Харкова було надано адресну допомогу.

«Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших поважних мешканців району. Життєвий шлях наших ветеранів - це взірець любові до рідної землі та служіння народові, невичерпне джерело натхнення, сили духу і віри у майбутнє України. Кожен з них сьогодні - жива історія нашого міста та України, приклад мужності та патріотизму», - розповіла Тетяна Мироненко.
За її словами, завдяки роботі місцевих депутатів та їхньому зобов'язанню враховувати потреби літніх людей, можна забезпечити справедливе та гідне суспільство для всіх українців.

Важливо пам'ятати, що старість - це частина життя кожної людини, ми повинні дбати про тих, хто пройшов цей життєвий шлях, як про наших власних батьків та бабусь і дідусів.