НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Для учнів зі Слобідського району організували яскраве дозвілля

За ініціативи секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова для учнів шкіл Слобідського району організовують дозвілля у новому дитячому розважальному центрі – «Joy Park».

Як розповів голова адміністрації Слобідського району В’ячеслав Ільєнко, через різні обставини, у тому числі складну епідемічну ситуацію, не всі батьки можуть забезпечити своїх дітей якісним відпочинком, тому такі заходи для малечі безкоштовні.

«У розважальному центрі на дітей очікують різноманітні атракціони, батути, дитячі лабіринти зі смугою перешкод, сухий басейн з кульками, анімаційна програма тощо. Такі заходи проходять на одному диханні, учасники отримують неймовірний емоційний заряд. Звичайно усі вони проводяться з дотриманням карантинних вимог. Одноразово парк відвідує обмежена кількість школярів», - підкреслив він.

За словами В’ячеслава Ільєнка, списки учнів, які відвідають парк, подають педагогічні колективи шкіл.

«Лише "шкільна родина" знає, хто цього потребує, кого треба заохотити. Першочергово намагаємося організувати свято для дітей з малозабезпечених та багатодітних родин. Окрім того, такий відпочинок може стати додатковим стимулом для учнів, які мають значні успіхи в навчанні, активно беруть участь у шкільному житті», - зазначив очільник районної адміністрації.