НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Медицина, освіта, екологія, розвиток інфраструктури. Віктор Остапчук про основні напрями депутатської роботи у 2021 році

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктор Остапчук відзвітував перед виборцями про свою діяльність у 2021 році. Звітна зустріч відбулася у залі засідань Борівської селищної ради.

«Весь минулий рік у тісній співпраці з громадою та керівництвом селищної ради на чолі з Олександром Тертишним я виконував свою передвиборчу програму. Традиційно приділяв увагу речам, які мають велике значення для кожної людини: медицині, освіті, екології, розвитку інфраструктури», - зазначив депутат.

Зокрема, Віктор Остапчук надавав систематичну допомогу медичним закладам, школам та дитячим садочкам громади.

«На прохання батьківського комітету для дитсадка «Сонечко» в селі Богуславка придбані посуд, кухонне приладдя, праска, прасувальна дошка й зимове взуття для малечі. Також маленькі мешканці Борівської громади та всього укрупненого Ізюмського району, які потребують особливої опіки, отримали традиційні великодні та різдвяні солодкі подарунки. У Борівську центральну лікарню та Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги було надано кольорові принтери, а фельдшерсько-акушерському пункту села Піски-Радьківські – холодильник», – розповів депутат.

Окрім того, за участю Віктора Остапчука наприкінці минулого року були укладені договори між громадами укрупненого Ізюмського району, в тому числі Борівською селищною радою, з п’ятьма обласними лікарнями. В рамках цих договорів відроджується робота виїзних медичних бригад з провідних фахівців обласних лікарень, які будуть безплатно консультувати мешканців найвіддаленіших населених пунктів.