НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Потрібно обирати професіоналів, а не дилетантів

Жителі Харківщини 25 жовтня обиратимуть людей, які будуть представляти їхні інтереси наступні п’яти років. Тому перед тим, як поставити «галочку» в бюлетені, кожний виборець має зважити всі факти й аргументи та зробити правильний вибір. На цьому наголосив голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Чернов у програмі «Пряма мова» на «7 каналі».

«Давайте серйозніше ставитись самі до себе, до сьогодення, до майбутнього, до долі дітей і онуків. Ми обираємо людей на 5 років. І якщо ми зробимо помилку, то виправити зможемо тільки через 5 років. Подивились на нові обличчя, на їх дії, на реальну зміну життя – чи стало воно якісним? Я думаю, вже всі зробили висновки», - підкреслив Сергій Чернов.

Тож головне при виборі кандидатів спиратися на їх досвід, реальні справи, а не ризикувати та обирати нові обличчя, які часто є дилетантами у багатьох сферах життєдіяльності регіону.

«Я вважаю, що перевагу треба давати людям, які своєю працею, досвідом, своїми рішеннями довели свою спроможність керувати, брати відповідальність за людей, які їм довірили.
Ми підібрали гідних кандидатів на всіх рівнях: в громади, в райони, Харківську міську раду, обласну раду. Це люди, які в своїх галузях, сферах досягли високих результатів, які знають, що робити сьогодні і як змінити ситуацію на краще завтра», - підсумував Сергій Чернов.

Відеозапис програми дивіться на каналі "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://youtu.be/9ize1ddOIko