Як розповіла Катерина Середенко, критий льодовий майданчик у Близнюках влітку минулого року власним коштом облаштували небайдужі місцеві мешканці. Після цього тут вперше провели районний чемпіонат з хокею.
«Я не могла залишатися осторонь, бо такі ініціативи варто підтримувати. Я зв'язалася з моїми канадськими друзями, і організація "Edmonton Adaptive Sports Association" посприяла у придбанні форми. Окрім того, зі збором спортивного екіпірування для дітей допоміг голова Харківської обласної хокейної асоціації. Я неодноразово казала, що хокей - це командна гра. Тому ми повинні діяти, як команда не тільки на майданчику, а й за його межами! Разом ми сила, і вважаю, що підтримувати людей, які вкладають душу й серце в розвиток хокею, та й взагалі спорту, вкрай необхідно», - зауважила депутатка.
Розвиток і популяризація фізкультури та спорту – один з пунктів програми «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Катерина Середенко разом з командою у 2021 році планує розробити проєкт з будівництва у населених пунктах спортивних майданчиків, які повинні бути у кожному дворі. Крім того, на цей рік заплановано провести багато змагань з різноманітних видів спорту: бальних танців, чирлідингу, футболу, міні-футболу тощо.
![](https://static.tildacdn.com/tild3234-6431-4237-b231-363137383261/170312851_3864564910.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3361-3064-4238-b636-383033353334/171291605_3864564836.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6464-3361-4739-b434-313730333937/171425407_3864568756.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-3965-4632-a634-656536336233/172459828_3864565110.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-6232-4166-a339-666262396463/171363707_3864564613.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6235-3839-4166-a530-306131613534/171444930_3864569023.jpg)