НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Катерина Середенко передала нову ігрову форму хокеїстам з Близнюківщини

Депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», секретарка комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму, президент жіночого хокейного клубу «Пантери» передала 44 комплекти хокейної форми для спортсменів з Близнюківщини.

Як розповіла Катерина Середенко, критий льодовий майданчик у Близнюках влітку минулого року власним коштом облаштували небайдужі місцеві мешканці. Після цього тут вперше провели районний чемпіонат з хокею.

«Я не могла залишатися осторонь, бо такі ініціативи варто підтримувати. Я зв'язалася з моїми канадськими друзями, і організація "Edmonton Adaptive Sports Association" посприяла у придбанні форми. Окрім того, зі збором спортивного екіпірування для дітей допоміг голова Харківської обласної хокейної асоціації. Я неодноразово казала, що хокей - це командна гра. Тому ми повинні діяти, як команда не тільки на майданчику, а й за його межами! Разом ми сила, і вважаю, що підтримувати людей, які вкладають душу й серце в розвиток хокею, та й взагалі спорту, вкрай необхідно», - зауважила депутатка.

Розвиток і популяризація фізкультури та спорту – один з пунктів програми «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Катерина Середенко разом з командою у 2021 році планує розробити проєкт з будівництва у населених пунктах спортивних майданчиків, які повинні бути у кожному дворі. Крім того, на цей рік заплановано провести багато змагань з різноманітних видів спорту: бальних танців, чирлідингу, футболу, міні-футболу тощо.