![](https://static.tildacdn.com/tild3433-6430-4230-b430-323662343638/imgonline-com-ua-Res.jpg)
Активісти, озброївшись балончиками з фарбою, замалювали написи з рекламою онлайн-наркомагазинів. Всього молоді люди ліквідували 30 точок, розташованих на Салтівці.
![](https://static.tildacdn.com/tild3435-6363-4231-b961-393931346130/imgonline-com-ua-Res.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-3332-4536-a366-333766363764/imgonline-com-ua-Res.jpg)
«Написи були всюди: на будинках, стовпах, гаражах, парканах. Люди дуже тепло до нас поставилися і подякували за роботу.
Представники «Блоку Кернеса - Успішний Харків» активно борються з наркоманією. Наша мета: Харків - місто без наркотиків. Ми докладемо максимум зусиль, щоб досягти її», - зазначив активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Павло Столбовий.
![](https://static.tildacdn.com/tild3832-6465-4736-a566-616562666238/imgonline-com-ua-Res.jpg)
Акцію з ліквідації адрес онлайн-наркомагазинів активісти блоку будуть продовжувати. Її проведуть у всіх районах Харкова та області. Найближча відбудеться 29 липня в місті Чугуєві.
![](https://static.tildacdn.com/tild6330-3962-4436-b539-393032623335/imgonline-com-ua-Res.jpg)
Харків - місто без наркотиків!