Діти середньої групи разом з вихователем виготовили медове печиво та пригостили ним молодших друзів. Під час такої діяльності у дошкільнят не лише формуються знання з теми, а й виховуються відповідальність, уміння працювати в команді, бажання пізнавати світ.
Окрім того, щоб краще опанувати тему, минулого місяця в садочку проводили фестиваль меду.
![](https://static.tildacdn.com/tild3963-6336-4061-a332-663234643035/240130384_1649155691.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6633-3939-4164-a533-333437623561/269299624_1649155391.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3038-6365-4936-b135-363937383365/272075759_1649155958.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3763-6237-4563-a130-623230313531/268426227_1649154991.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6238-3334-4264-b834-653030313439/269076543_1649154758.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6237-3237-4563-a534-616436323039/272073614_1649154458.jpg)
Довідка. Організатором фестивалю гри, навчання і натхнення «Play fеst» є фонд «The LEGO Foundation». Фестиваль має на меті поєднати гру і навчання, зробити навчання цікавим та мотивуючим для дітей і допомогти дорослим усвідомити, як підготувати дитину до успішної реалізації у світі. Одне з його ключових завдань – розкриття освітнього потенціалу гри. Тема фестивалю у 2022 році - «Україна – надзвичайна!».