НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Темнівська колонія припинила злив нечистот до річки Уди

Про це йшлося на першому засіданні робочої групи з вирішення проблемних питань із забрудненням річки, яке відбулося 3 серпня в Харківській обласній раді. В обговоренні нагальних проблем щодо екологічного стану водойми взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, депутати облради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Олександр Кухар, Тетяна Столяренко, депутати Височанської та Новопокровської селищних рад, представники обласної державної адміністрації, контролюючих органів та громадських організацій.

Під час засідання робочої групи заступник начальника Північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України Руслан Гавриков повідомив, що Темнівська виправна колонія повністю припинила злив каналізаційних стоків до річки Уди. В колонії встановили шість місць збору стоків загальною ємністю 83 куб. м. Стоки щоденно вивозяться спеціалізованим автотранспортом.

Наразі вирішується питання щодо можливості передачі очисних споруд виправної установи на баланс КП «Харківводоканал» та їх подальшої реконструкції.

За словами Тетяни Столяренко, протиправна господарча діяльність колонії була головним джерелом забруднення ріки.

«Припинення зливу нечистот до Уд - це маленька перемога всіх, хто працює над покращенням екологічної ситуації на Харківщині. Тільки спільними зусиллями волонтерів, правоохоронців, органів контролю та влади ми зможемо навести лад в регіоні», - зазначила депутатка.