НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Мироненко: Благодійність і допомога людям у вирішенні проблем - основна робота депутата сьогодні

Зараз не можна залишатись осторонь тих, кому вкрай потрібна підтримка й допомога. Депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Мироненко регулярно проводить громадські прийоми та зустрічі з харків’янами. Вона впевнена, що особисте спілкування з людьми дає можливість краще розуміти ключові проблеми та знаходити шляхи їх вирішення.

«Індикатором громадської думки щодо довіри до представника влади є численні звернення мешканців до приймальні, через яку встановлюється безпосередній зв'язок з населенням», - зазначила Тетяна Мироненко.

За її словами, звернень від людей багато.

«До нас постійно звертаються люди похилого віку та які мають інвалідність з проханням щодо надання допомоги продуктами харчування, з питаннями благоустрою території, відновлення будинків, які постраждали під час обстрілів та бомбардувань нашого району. Надання допомоги громадянам у вирішенні життєво важливих проблем, проведення благодійної роботи - основне в роботі депутата в такий важкий для нашої держави час», - розповіла Тетяна Мироненко.

Її активна депутатська діяльність приносить користь харків’янам.

«Працювати задля розбудови та розвитку міста Харкова і, зокрема, Немишлянського району - життєва аксіома як в мирний час, так і в умовах воєнного стану», - додала депутатка.

Тетяна Мироненко опікується не лише проблемами нашого міста. Так, нещодавно вона разом з колегою, депутатом Харківської міської ради Семеном Сиротою, на території Немишлянського району організувала пункт збору гуманітарної допомоги мешканцям Херсонщини. В результаті цієї кропіткої роботи було зібрано та відправлено 23 т вантажу. Це продукти харчування тривалого зберігання, питна вода, одяг, засоби гігієни, корм для тварин, надувні човни.