НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Евеліна Жуганець долучилася до фракції Харківської міської ради «Успішний Харків»

Новим депутатом Харківської міської ради стала Евеліна Жуганець. Відповідне рішення було озвучене виборчою комісією 15 квітня на позачерговій сесії міськради.

Депутат увійшла до фракції «Успішний Харків» та зайняла місце Богдана Долнини, який достроково склав депутатські повноваження. Він входив до постійної комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян.

Евеліні Жуганець - 57 років. Вона є директором комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» ХМР. Має відзнаку «Відмінник освіти України».

У міськраді новий депутат буде працювати у постійній комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян.