НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Гусаров: Одна мрія на всіх – жити в заможній, успішній європейській країні

30 років – це розквіт молодості, а молодість – це повнота життя. Свято Незалежності України – привід для кожного з нас, незважаючи на вік, досвід, політичні переконання, відчути себе молодим, а отже – сповненим рішучості та енергії до праці. Україна – це всі ми, її діти, зі своїми турботами, планами, перемогами та невдачами.

День Незалежності України для мене — важливе свято. Я ціную те, що зробили для мого покоління сотні й тисячі наших дідів, прадідів, а також хлопців, які сьогодні захищають Україну.

Незалежність — це можливість України ухвалювати рішення і самостійно розвиватися поряд з іншими цивілізованими державами. Це, перш за все, її економічна міць і високі внутрішні соціальні стандарти, розвинуті духовність і культура, авторитет на міжнародній арені.

Справжня Незалежність України, на моє переконання, полягає в процвітанні країни та її жителів. Це як рідний дім, в якому затишно, а в родині панують достаток і злагода. Звичайно, для цього треба докласти зусиль. Коли в сім’ї всі працюють, панує любов, згода і взаєморозуміння, то там і живеться добре.

Що ми можемо зробити для України? Любити Україну, свій дім, свою родину, ефективно працювати кожен на своєму місці.

Це твоє свято — якщо ти щоденно вперто і наполегливо працюєш над тим, щоб місце, де ти живеш, було чистим. Це твоє свято – якщо ти кожного дня робиш хоча б невеликий внесок у розвиток своєї громади, підтверджуючи його реальними справами. День Незалежності маєш право відзначати, якщо Україна не лише в твоїх коментарях у соціальних мережах, а в твоїх щоденних справах.

А ще незалежність я пов’язую зі свободою. Це тотожні поняття для мене. Я вважаю себе вільною людиною, бо завжди ухвалюю рішення, за які несу відповідальність.
Найщиріші вітання з 30-річчям Незалежності України Печенізькій громаді, Харківщині та всій Україні! Нехай збуваються мрії та сподівання кожної родини та одна мрія на всіх – жити в заможній, успішній європейській країні!