НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимир Золотарьов: Час потребує взаємодопомоги

Усе, що пов'язане з війною, завжди є надзвичайно складним і важким для суспільства. Війна приносить із собою страждання, втрати і руйнування, саме в цей час роль депутата стає величезно важливою. Він несе відповідальність перед країною і людьми, сприяючи відновленню стабільності в непростий час. Як розповів депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Володимир Золотарьов, потребують підтримки і харків’яни.

За його словами, у цей скрутний час люди звертаються до різних інстанцій за допомогою, йдуть і депутатів Харківської міської ради.

«Я регулярно веду депутатські прийоми для своїх виборців. Сьогодні здебільшого звертаються за порадою та підтримкою. Люди знають, що допоможу у міру власних сил та можливостей. Намагаюсь чуйно вислухати кожного відвідувача. Адже нині суспільство особливо потребує порозуміння та взаємодопомоги», - зауважив Володимир Золотарьов, який до того ж є генеральним директором заводу «Південкабель».

Депутат повідомив, що його робота не обмежується містом Харковом, є активність і в регіоні. Так, благодійний фонд «Пряма Допомога» у селищі Коломак ремонтує двоповерховий гуртожиток, в якому розмістили переселенців. Завод «Південкабель» віднайшов можливість безкоштовно надати кабель та провід для облаштування електромережі у цій будівлі.

«Звісно, там коштів на все не вистачає, ми допомогли. Згодом директор фонду Руслан Алікперов надіслав на адресу підприємства подяку за матеріальну підтримку їх благочинного проекту», - розповів Володимир Золотарьов.

Крім того, кабель був наданий і дитячій поліклініці №15 для забезпечення резервного електроживлення. А дошкільний навчальний заклад №267 для ремонту своїх приміщень одержав будівельні матеріали. Також допомогу від Володимира Золотарьова отримав і Харківський зоопарк.