НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові привітали олімпійців

У центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбулися урочисті заходи на честь харківських спортсменів-олімпійців.

Харків'яни поповнили «скарбничку» української збірної трьома медалями. Одну «бронзу» завоювала тенісистка Еліна Світоліна, ще дві - жіноча команда з артистичного (синхронного) плавання в дуетному (Марта Федіна та Анастатсія Савчук) і командному виступах. Медалі в цих видах спорту - перші в українській історії. Досягнення харків'янок підкріпили загальнокомандний результат: Україна посіла16 місце за кількістю завойованих у Токіо олімпійських нагород.

Зустрічаючи харківських олімпійців у рідному місті, в.о. міського голови Ігор Терехов подякував їм за наполегливу працю, яка принесла славу на міжнародній арені не тільки Харкову, але й усій країні.

«Всі наші надії і прагнення були разом з вами. Все місто стежило за вашими виступами, затамувавши подих. Золотими літерами ви вписали свої імена в книгу олімпійських досягнень. Я вдячний вам і вашим тренерам за це чудове почуття гордості, яке розділив увесь Харків», - звернувся до спортсменів керівник міста.