НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Катерина Середенко: У дітей і молоді в області мають бути такі умови, які вже створені в Харкові

До депутатського корпусу Харківської обласної ради VIII скликання увійде багато представників молоді. Про те, як планує працювати в якості депутата і на що спрямує першочергові зусилля, розповіла одна з лідерів молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків», чемпіонка України з хокею Катерина Середенко.

«Для мене дуже важливо налагодити повноцінний діалог з населенням. Адже тільки якісна комунікація дасть можливість вирішити проблеми, які існують, й обрати правильний вектор розвитку в кожному конкретному випадку», - розповіла Катерина Середенко.

Вона зазначила, що хотіла б увійти до складу комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму та вже готова запропонувати для реалізації кілька проєктів, спрямованих на розвиток спортивної інфраструктури Харківщини, популяризацію здорового способу життя серед дітей і молоді та боротьбу з наркоманією.

«Я хочу, щоб діти і молодь в районах області мали ті умови, які вже створені в Харкові. Дуже важливо, щоб у райцентрах, селищах, селах молоде покоління могло реалізувати себе. Ми повинні створити таку базу, щоб виховати на місцях кваліфікованих фахівців в різних сферах. Молоді потрібен стимул і можливість розвиватися», - підкреслила Катерина Середенко.