НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: епідситуація і розчарування в органах державної влади на місцях - основні причини низької явки виборців

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов в ефірі «7 каналу» озвучив причини, які, на його думку, стали ключовими факторами низького рівня явки виборців на місцевих виборах 2020 року.

«Звичайно ж, зіграла роль епідеміологічна ситуація: люди бояться за своє здоров'я, бояться захворіти. Але, я вважаю, що куди більш страшна причина низької явки - це недовіра народу до влади. На жаль, сьогодні обласна державна адміністрація, районні держадміністрації не працюють, чиновники не спілкуються з людьми, не знають їх потреб, не знають, що відбувається на місцях. У мене маса прикладів цього. Спілкуючись з людьми, мені неодноразово доводилося їх переконувати, що ставлення влади до людей вдасться поміняти, лише змінивши саму владу. Я не кажу зараз про центральну вертикаль Вирішувати проблему необхідно насмперед на місцях», - зазначив перший віце-мер.

Він також підкреслив, що політична партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» йшла на вибори саме заради того, щоб, змінивши ставлення влади до людей, змінити ставлення людей до влади, і виправдати довіру жителів Слобожанщини.