НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігоря Терехова обрано секретарем Харківської міської ради

Секретарем Харківської міської ради VIII скликання обрано депутата від політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» Ігоря Терехова.

Під час сесії міської ради 9 грудня його кандидатуру шляхом таємного голосування підтримали 73 депутати з 75, які проголосували.

Ігор Терехов подякував за підтримку та закликав депутатський корпус до конструктивної роботи, спрямованої на розвиток Харкова.

«2020 рік був надзвичайно складним. Я впевнений, що кожен з нас зітхне з полегшенням, проводжаючи його, адже усьому світу був кинутий жахливий виклик. Ми всі бачили, що країни з розвиненою економікою та медициною не змогли впоратися з пандемією. Україні та Харкову зокрема також довелося дуже важко. Тому ми зараз повинні переглянути пріоритети роботи та приділити першочергову увагу системі охорони здоров’я. Ми маємо формувати наші програми так, щоб медицина у місті розвивалася по-новому. Ще одним вектором розвитку має стати житлово-комунальне господарство. Ми вже впорядкували сквери й парки, але повертаючись додому з роботи, люди хочуть бачити впорядковані двори, під’їзди, квартири з теплом», - зазначив він.

Ігор Терехов закликав усіх депутатів не займатися політикою у сесійній залі, а вирішувати питання міського господарства.